לנוחיותכם גם מערכת שיעורים להדפסה:

בורוכוב
פילאטיס מכשירים

בורוכוב
שיעורי סטודיו קבוצתיים

ילדי טהרן
מערכת שיעורים

ראשון

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    8:00 | ילדי טהרן

  • OsteoFIT

    08:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    8:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    9:00 | ילדי טהרן

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    9:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    10:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    17:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    18:15 | ילדי טהרן

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    18:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מזרן / סניף בורוכוב

    18:05 | בורוכוב

  • יוגה - מתחילים

    18:45 | בורוכוב

  • HIIT

    19:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    19:15 | ילדי טהרן

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    19:00 | בורוכוב

  • Boot camp (תחנות)

    19:30 | ילדי טהרן

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    20:15 | ילדי טהרן

  • יוגה ויניאסה / סניף בורוכוב

    20:00 | בורוכוב

  • יוגה ויניאסה / סניף בורוכוב

    20:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    20:00 | בורוכוב

  • TRX / סניף בורוכוב

    20:00 | קלעי 1

  • ג׳אז לירי

    21:15 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    21:00 | בורוכוב

שני

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    7:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    8:00 | בורוכוב

  • CORE

    08:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    8:00 | ילדי טהרן - החל מ-2/9

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    9:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    9:00 | ילדי טהרן - החל מ-2/9

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    10:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    11:00 | ילדי טהרן - החל מ-2/9

  • פילאטיס בייביז

    11:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    17:30 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    18:00 | ילדי טהרן

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    18:30 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    19:00 | ילדי טהרן

  • יוגה ויניאסה / סניף ילדי טהרן

    19:00 | ילדי טהרן

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    19:30 | בורוכוב

  • פילאטיס מזרן / סניף בורוכוב

    19:45 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    20:00 | ילדי טהרן

  • TRX / סניף ילדי טהרן

    20:00 | ילדי טהרן

  • מחול מודרני

    20:30 | קלעי 1

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    20:30 | בורוכוב

  • זומבה

    20:40 | בורוכוב

שלישי

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    8:00 | ילדי טהרן

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    8:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    9:00 | ילדי טהרן

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    9:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    10:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    18:00 | ילדי טהרן

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    18:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    19:00 | ילדי טהרן

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    19:00 | בורוכוב

  • CORE

    19:30 | קלעי 1

  • HIIT

    19:45 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    20:00 | ילדי טהרן

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    20:00 | בורוכוב

  • TRX / סניף בורוכוב

    20:30 | בורוכוב

  • בלט קלאסי

    20:30 | קלעי 1

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    21:00 | בורוכוב

רביעי

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    8:00 | ילדי טהרן

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    8:00 | בורוכוב

  • OsteoFIT

    08:15 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    9:00 | ילדי טהרן

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    9:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    10:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    17:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    18:15 | ילדי טהרן

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    18:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    19:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    19:15 | ילדי טהרן

  • HIIT

    19:45 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    20:15 | ילדי טהרן

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    20:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מזרן / סניף בורוכוב

    20:00 | קלעי 1

  • היפ-הופ

    20:00 | קלעי 2

  • יוגה ויניאסה / סניף ילדי טהרן

    20:15 | ילדי טהרן

  • TRX / סניף בורוכוב

    20:30 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    21:00 | בורוכוב

  • ג׳אז לירי

    20:55 | קלעי 1

חמישי

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    8:00 | ילדי טהרן

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    8:00 | בורוכוב

  • TRX / סניף בורוכוב

    08:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    9:00 | ילדי טהרן

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    9:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    10:00 | בורוכוב

  • פילאטיס בייביז

    11:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    17:30 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    18:30 | בורוכוב

  • TRX / סניף ילדי טהרן

    18:45 | ילדי טהרן

  • פילאטיס מזרן / סניף בורוכוב

    19:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    19:30 | בורוכוב

שישי

  • CORE

    07:30 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    8:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    8:30 | ילדי טהרן

  • CORE

    08:30 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    9:00 | בורוכוב

  • יוגה ויניאסה / סניף בורוכוב

    09:25 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    9:30 | ילדי טהרן

  • בלט קלאסי

    9:30 | קלעי 1

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    10:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף ילדי טהרן

    10:30 | ילדי טהרן

  • HIIT

    10:25 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    11:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מזרן / סניף בורוכוב

    11:15 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    12:00 | בורוכוב

שבת

  • פילאטיס מזרן / סניף בורוכוב

    09:00 | בורוכוב

  • יוגה ויניאסה / סניף בורוכוב

    10:00 | בורוכוב

  • פילאטיס מכשירים / סניף בורוכוב

    10:00 | בורוכוב

  • HIIT

    19:15 | בורוכוב

  • זומבה

    20:00 | בורוכוב

TOP
WhatsApp chat